Android M Gizli Özellikleri Sızdırıldı!

Google I/O 2015 etkinliğinde tanıtılan Android M sürümünün yeni özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Android M ile gelen gizli yenilikler Platform EGE’ de

android-m

Google’ın düzenlediği I/O etkinliği bu yıl Android tutkunlarını tatmin etmeyi başardı. Android M ile kullanıcılarının karşısına çıkan Google, performans ve stabilite odaklı iyileştirmelerin yanında sisteme yeni özellikler de ekledi. Test süreci devam eden Android M için henüz kesin bir çıkış tarihi verilmese de yeni güncelleme ile gelecek yenilikler yüz göstermeye başlamış durumda.

Android M Gizli Özellikleri

Etkinlikte küçük yeniliklere değinmeyen Google, aslında Android ekosistemini daha kullanışlı bir yapıya dönüştürmek için güzel hamleler yapmış. Biz de bu haberimizde Android M ile gelen gizli özellikleri sizler için bir araya getirdik.

Koyu Tema

Android M ile koyu ve açık tema seçeneği geliyor. Artık sistemin arayüzünü siyah veya beyaz renkle kolayca değiştirebileceksiniz. Beyaz renk tonunun şarjı fazla tükettiğini göz önünde bulundurursak bu opsiyonun sunulması gerçekten muazzam. Otomatik mod sayesinde; gündüz sistem arayüzü otomatik olarak beyaz renk ile gece saatlerinde ise siyah renk ile değişmesi gözleri büyülüyor.

android-1433327405

android-1433327266 android-1433327451 android-1433327617 android-m-1433327369

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir