Apple Watch Türkiye’de Satışa Çıkarıldı!

Apple’ın akıllı saati Apple Watch, ünlü bir alışveriş sitesinde satışa sunuldu. Apple Watch’un Türkiye fiyatı adeta hayal kırıklığı yarattı.

apple-watch

Apple‘ın akıllı saati anavatanı Amerika‘da satışa sunulalı aylar olmasına karşılık, Apple Watch bir türlü Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapamamıştı. Haziran ayı içerisinde Apple Watch‘un satışa sunulacak ülkeler listesinde Türkiye’nin bulunmaması, online alışveriş sitesini hareketlendirmişti. Markafoni, Apple Watch Sport 38mm modelini 2.249 TL‘den başlayan fiyatlar ile satışa sundu. Apple Watch Sport 42mm modelini satın almak için ise 2.599 TL’yi vermeniz gerekmekte. Amerika’da Apple Watch Sport 38mm modelinin 349 Dolar, 42mm modelinin ise 399 dolara satıldığını göz önünde bulundurursak bu fiyatların çok pahalı olduğu kanaatindeyim.

apple-watch-turkiye

2 Apple Watch Fiyatına 1 Apple Watch!

349 doların yaklaşık 950 TL olduğunu belirtelim. Eğer herkesten önce (!Apple Watch’a sahip olmak istiyorsanız 2.249 TL yani saatin değerinin yaklaşık 1.200 TL daha fazlasını ödeyerek Apple Watch Sport 38mm modelini satın alabilirsiniz 🙂

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir