Araba Fiyatına Bilgisayar Olursa Böyle Olur : Epic Force X99

Bu kadar pahalı olmasına ön yargılı davranmayın çok güzel bir PC ancak bizim insanımız için uç noktalardaki rakamlar..

maingear-closeup-1-100589718-orig

Ülkemiz genelinde orta halli insanlar çoğunlukta olduğu için bu para bizler için cidden büyük bir rakam ancak oyun oynamayı kendine bir görev edinmiş arkadaşlar vardır aramızda işte o arkadaşlar için çok önemli. Bir tanıdığınıza yada yoldan geçen birisine “30 bin liranız olsa bilgisayar kasasına verirmisiniz ?” desek muhtemelen gelecek en manktıklı cevap şöyle olur “Araba alırım ben o paraya ne bilgisayarı” şeklinde olur… 🙂

Oyun oynamayı seven arkadaşlara sesleniyorum bu bilgisayar tam sizin için ancak lütfen kendinizi zora sokmayın bilgisayarı almak için klasik Türk mantığıyle gidin “İlerde ikinci elini daha ucuza alırız..” şeklinde ama baya bi süre bekleyecekmişsiniz gibi görünüyor çünkü çok iyi donanımlara sahip bir bilgisayar olduğu için bir sonraki üst modeli nasıl olur,ne zaman olur, ne kadara olur ??? gibi sorular soruyoruz kendimize şuan için bununla ilgili bir bilgimiz yok tabiki ancak Teknoloji hakkındaki güncel haberleri bizden takip edebilirsiniz.

maingear-beauty-sideoff-2-100589717-large00

Elimize geçen teknik detaylar şu şekilde;
Epic Force X99’un içerisinde 4 adet Titan X bulunuyor. 16 GB’lık DDR4 RAM’lerin bulunduğu gerçek üstü PC’de Core i7-5960X’in 4.5GHz’e overclock edilmiş hali kullanılıyor.

Peki iyi mi bu bilgisayar ben pek anlamıyorum diyenler için söylüyorum Çok çok iyi bir makina 🙂

Şimdilik bu haberimizi sonlandırıyoruz.. Diğer bir PlatformEGE haberinde görüşmek üzere. Esen Kalın …

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir