Assassin’s Creed Syndicate Tanıtım Videosu PlatformEGE’de

assasins creed victory

 

Ubisoft yapımı olan inanilmaz efekt ve oyun senaryosu olan Assassin’s Creed Syndicate hayranlarını heyecanlandırıyor.

Nasıl Heyecanlandırmaz ki? Ben kendi görüşümü eklemeden edemeyeceğim… Gerçekten muhteşem olmuş.
Fakat yeni çıkan oyunu oynamadan önce “Revelations” dan sonraki seriinin kalan 4 oyununu oynamam gerekiyor. Onları oynamaya başlarsam eğer emin olunki “Syndicate” i oynayabilmek için.. Her ne kadar mükemmel bir oyun senaryosu olmuş olsada ben yinede günümüz tarihine yakın olması taraftarı olamıyorum ne yazık ki.. Bence 1500 lü yılların Assassin’s Creed‘i daha güzeldi tabi bu benim görüşürüm sizlerde aşağıda bulunan yorum bölümünde kendi yorumlarınızı,düşüncelerinizi ve sorularınızı paylaşabilirsiniz. Benim oyunla ilgili en büyük sorum şu olacaktır ki muhtemelen herkesin en büyük sorusudur.Sorum şu;

Assassin’s Creed seriisinin hikayesi gerçek mi?
Gerçekten bu olaylar o dönemlerde yaşandı mı?

Benim asıl merak ettiğim bu açıkcası tamam “Haçlı Seferleri“,”Rönesans Dönemi“,”Amerikan Bağımsızlık Savaşı” gibi tarihi olaylar mevcut bunu biliyoruz. Ama oyunu oynadığımız karakter gerçekten o dönemde oyundaki gibi miydi ? sorusu herkesi meraklandırıyor tabiki. Şimdi size soruyorum sizce o dönemlerde bu olaylar gerçekten yaşandı mı ?

19.yy Londra’sında geçen oyun;karakterin çetelerle olan mücadeleyi,işçilerin kölelikten kurtulmasına yönelik atılımlarla alakalı olacağı söylendi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir