Bataryanın En Büyüğü OnePlus 2′ De!

2014 yılında girdiği akıllı telefon pazarında hızlı bir yükseliş yakalayan OnePlus firması yeni bataryasını tanıttı.

oneplus-kym-1

OnePlus firması 2014 yılında satışa sunduğu akıllı telefonu ile kısa sürede önemli bir satış başarısı elde etmişti. OnePlus‘ın üst düzey performans sunan akıllı telefonu için izlediği fiyat politikasını etkili bir pay haline getirmişti.

İzlediği satış politikası ile amiral gemisi katili olarak lanse edilmeye başlanan OnePlus‘ın yeni modeli geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmış ve teknoloji dünyasının odak konularından biri haline gelmişti.

Performans Olarak Galaxy S6’dan İyi Seviyede!

OnePlus 2 duyurulduğu günden bu yana, birçok sızıntı yaşanmış ve telefonun hemen hemen tüm özellikleri ortaya çıkmıştı.

Henüz resmi ağızlar tarafından doğrulanmamış olsa bile OnePlus 2‘nun gücünü Snapdragon 810‘dan alacağı, 4GB‘lık bir RAM desteğiyle geleceği ve Android 5.1.1 ile satışa sunulacağı büyük oranda kesinleşmişti.

OnePlus-Two-concepts

Bu sistemle Geekbench 3 tek ve çift çekirdekli testlerinden üstün puanlar alan OnePlus 2, Galaxy S6 ve HTC One M9‘u geride bırakmayı başarmıştı.

3.300 mAh’lik Batarya

3300 mAh gücünde bir bataryanın üst seviye bir akıllı telefon için yeterli olduğunu söylemek mümkün. OnePlus 2, teknik özellikler bandındaki üstünlüğünü, batarya kanadına da taşımış gibi görünüyor. OnePlus 2‘nin de aynı selefi gibi rakip firmaları zorda bırakacak bir performansa sahip olduğunu söylemek şimdiden mümkün.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir