Batman Arkham Knight GamePlay!

Batman Arkham serisinin malesef son oyunu olacak olan Arkham Knight için çıkışını gerçekleştirmesine az bir zaman kala yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Platform EGE ekibi olarak Batman hayranlırı gibi bizide heyecanlandırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=DctfDVgBzCs

55ca7ad1f104a113c268d942b6e0931d77e2db74

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros Games tarafından yayıncılığı üstlenilecek olan Batman Arkham Knight‘ın çıkışını gerçekleştirmesine az bir zaman kala yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Yayınlanan videoda Batman Arkham Knight’ın geçtiği Gotham şehrinin gecesine odaklanılıyor. Başta dövüş sistemi, Batmobile kullanımı ve harita genişliğine değinilen oynanış videosundan yola çıkarak, yine efsane bir Batman oyunu bizi bekliyor.

batman-arkham-knight-image-1433592150

Bir önceki Batman oyunu Arkham Origins göre sunacağı çok büyüklükte haritasıyla dikkat çeken yapımda, yine önceki hiçbir oyununda yer almayan Batmobile gibi oldukça önemli bir etmen yer alacak. Ayrıca oyunda Batman dışında Harley Quinn, Robin, Nightwing ve Catwoman karakterler de oynanabilir olarak karşımıza çıkacak. Fakat bu sefer düşmanımız bir Joker değil, Two-Face ve Scarecrow karakterleri olacak.

23 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında bekleyenleriyle buluşacak olan Batman Arkham Knight’ın yayınlanan 4 dakika uzunluğundaki oynanış videosu sitemizde. İyi seyirler…

bak_sshot088 batman1 batman-arkham-knight-screenshot-1

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir