Call of Duty: WW II Görselleri Sızdırıldı !

call of duty wwii !

Call of Duty sevenlerinin sözüne geldi! İkinci Dünya Savaşı temalı Call of Duty oyunu geliyor..

Özellikle son oyunu Infinite Warfare ile adeta oyun sevenlerin bütün nefretini üstüne çeken, ayrıca en büyük rakibi Battlefield’ınBattlefield 1” gibi efsane bir oyun ile gelmiş olmasının ardından geri planda kalan Call of Duty, tekrar zirvenin sahibi olma yolunda.

Bu konuda güvencemiz ise son zamanlarda sıkça konuşulmaya başlanan İkinci Dünya Savaşı temalı Call Of Duty oyunun gerçeğe dönüşecek olması..

Gelecek temalı olan, gerek silahları, gerekse de oyun tarzı ile bu temayı ciddi şekilde yansıtmayı başaramayan Infinite Warfare‘nin başarısızlığı ve Birinci Dünya Savaşı’nı konu alarak oyun severlerin gönlünü fethetmeyi başaran Battlefield 1‘in ardından, Call of Duty‘nin özüne dönerek  “Dünya Savaşı” temalı bir oyun ile karşımıza çıkacağı özellikle son birkaç aydır ciddi şekilde konuşulmaktaydı.

Şimdi ise internete sızdırılan görseller, bu söylentileri bbir nevi doğruluyor. İnternete düşmesinin ardından kısa sürece gündem konusunu olan konsept, görsellerine göre Call of Duty‘nin gerçekten de özüne dönüş yaparak kendisine yakışır bir Dünya Savaşı temalı oyunu piyasaya çıkartıp zirveyi ele geçirmeyi hedefliyor. Şimdi ise Call of Duty: WW II‘ye ait olan sızdırılmış görsellere geçelim..

call of duty wwii call of duty dünya savaşı call of duty dünya savaşı görselleri

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir