F1 2015 Oyunundan İlk Tanıtım Videosu Platform EGE’ de Sizlerle

Yarış tutkunlarının merakla beklediği oyunlardan biri olan F1 2015’den ilk tanıtım videosu sizlerle

Yarış oyunu denildiğinde şu sıralar aklımıza direkt olarak Project Cars gelebilir ki normaldir de. Ancak Formula 1‘in resmi oyunu ”F1 2015” de bomba gibi geliyor. Ancak ne yazık ki ufak bir sorun var.

Dediğimiz gibi oyun bomba gibi geliyor. Yüksek görüntü kalitesi olsun, zengin içeriği olsun. Fakat oyun söylenildiği tarihte hazır olmayacak. Önceden F1 2015‘in Haziran ayının başında satışa çıkarılacağı duyurulmuştu. Fakat yeni gelen bilgilere göre oyun bu tarihe yetişmiyor. Yeni verilen çıkış tarihi ise 10 Temmuz.

CBB112_WQAAlXtq.jpg large

Arada 1 ay gibi bir süre olduğundan bu durumun sıkıntı yaratacağını sanmıyorum (tabi çok büyük bir umutla oyunu beklemiyorsanız). Oyundan gelen ve olumsuz olarak nitelendirebileceğimiz bu haberin yanında güzel bir haberimiz de var. Oyunun geliştiricileri herhalde ”madem çıkış tarihini erteliyoruz, o zaman bekleyenlere bir güzellik yapalım” demiş ve süre olarak biraz kısa olsa da F1 2015‘in ilk oynanış videosunu yayınlamış.

Gelin videoyu izleyelim…

İyi bir yarış tutkunu olarak bendeki ilk izlenimi son derece etkili.F1 2015, pek çok ek paket seçeneği ve ön siparişler için farklı avantajlarla PS4, Xbox One ve PC platformuna başka bir erteleme olmazsa ki sanmıyorum oyun tutkunlarını çok bekleteceklerini 10 Temmuz‘da sunulacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir