Facebook Hesabı Olmadan Messenger Kullanımı!

Gelişmiş mesajaşma yazılımı Messenger, artık Facebok hesabı olmadan kullanılabilecek.

54622bf0f97adb105cbb8248

Popüler mesajlaşma yazılımı Messenger, hızla gelişmeye devam etmekte. Daha önce ek uygulamalar ve oyunlarile eğlenceli bir ivme yakalayan Messenger şimdi önemli bir özelliğe kavuştu.

Facebook hesabı olmadan Messenger kullananın

Bugüne kadar Facebook hesabı ile kullandığımız Messenger uygulaması, artık Facebook hesabı olmadan da kullanılabilecek. Artık bir telefon numarası ve şifre ile oturum açılabilecek uygulamanın giriş ekranında, ilk olarak Facebook ile oturum aç olacak. Hemen altındaki Facebook hesabınız yok mu butonuna tıklandığında ise, telefon numarası ve şifre ile oturum açma ekranı çıkacak.

messenger-sign-up-android-520x539

Facebook hesabı olmayan, telefon numarası kullanabilecek

Facebook‘un Facebook hesabı olmayanları, Messenger kullanmaya çağıran yeni özelliği, ne yazık ki tüm dünyada kullanıma sunulmadı. İlk olarak Amerika, Kanada, Venezuela ve Peru ülkelerinde kullanılabilir olan yeni özellik, ilerleyen tarihlerde diğer ülkelere de gelecek. Facebook‘un sunduğu yeni özellik ile, telefon numarası ile oturum açan kullanıcılar da, Facebook hesabı ile oturum açan kullanıcıların kullanabildiği tüm özelliklerden yararlanacak olması kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir