Forza Motorsport 6 Detayları Haberimizde!

Xbox’ın popüler yarış oyunu serisi Forza’nın yeni oyununa ait ilk bilgiler ortaya çıktı. İşte Xbox One’a özel olarak geliştirilen Forza Motorsport 6.

1

Xbox’ın popüler yarış oyunu serisi Forza Motorsport’un yeni oyununa dair ilk detayları gün yüzüne çıktı.

Microsoft zaten hali hazırda, Forza Motorsport 6 hakkındaki ilk detayların16-18 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan E3 İnteraktif Oyun ve Eğlence Fuarı’nda duyurulacağını önceden belirtmişti.

Fakat fuara yaklaşık olarak 2 hafta varken ortaya çıkan sızıntılar Microsoft’u konu hakkında açıklama yapmak zorunda bıraktı.

intro-1433689940

450’den Fazla Araç Olacak

Birkaç gün öncesinde yabancı oyun mecralarında çıkan haberlerde Forza Motorsport 6’da 450’den fazla aracın bulunacağı belirtilmiş, oyununsplitscreen modunda 2 kişi, online modda ise 24 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği sunacağının altı çizilmişti. 1080p çözünürlükte 60 fps’lik bir performans sunacağı açıklanan Forza Motorsport 6’da kişiselleştirilebilir kokpit kamera gibi görüntü açısı yönünden özgürlük sunan yeniliklerin olacağı da iddia edilmişti.

2778887-trailer_forzamotorsport6_announce_20140112

Forza Motorsport 6 hakkında ortaya çıkan bu söylentileri net bir şekilde doğrulayan Microsoft yetkilileri, oyun hakkındaki tüm detayların ise E3’te yapacakları sunumda açıklayacaklarını belirttiler.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir