Galaxy S6 Edge Plus’ın Ayrıntıları Geldi!

Samsung’un Phablet pazarında boy göstermesi beklenen Galaxy S6 Edge Plus modelinin özellikleri sızdı. Galaxy S6 Edge Plus, Snapdragon yonga seti ile gelebilir.

galaxy-s6-edge-plus-1435660484

2015 yılına Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri ile giriş yapan Samsung’un, yakın zamanda Phablet pazarında yeni bir model ile boy göstereceği söyleniyordu. Samsung ve Phablet kelimeleri yan yana gelince akıllara ilk olarak Galaxy Note 5 modeli geliyor. Ancak son gelen bilgiler Samsung’un farklı bir model üreteceği yönünde.

Galaxy S6 Edge Plus, iPhone 6 Plus’ın Rakibi

Sammobile’ın aktarmış olduğu bilgilere göre Samsung, Galaxy S6 Edge’in Plus modeli ile karşımıza çıkacak. Samsung’un, kavisli ekranı ile gelecek olan Galaxy S6 Edge Plus modeli ile iPhone 6 Plus’a rakip olacağı yönünde.

Snapdragon 808 ile Gelecek

Galaxy S6 Edge Plus; Exynos 7420 yonga seti yerine Qualcomm’un 6 çekirdekli Snapdragon 808 yonga seti ile gelecek. Görünüm olarak Galaxy S6 Edge ile aynı olacak Plus modelinin, 5.4 inç veya 5.7 inç boyutunda olacağı yönünde bilgiler gelmekte.

galaxy-s6-edge-plus

3.000 mAh Batarya ????

4K video destekli 16 Megapiksel kamera, 5 Megapiksel ön kamera, 32 GB dahili depolama alanı ve 3.000 mAh batarya kapasitesi sızan teknik özellikler arasında yer akmakta. Batarya kapasitesinin, ekranın 2K veya FullHD olup olmadığı bilinmediği için kullanım süresinde nasıl bir etki edeceği hakkında konuşmak pek doğru değil.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir