Galaxy S7, iPhone 6S’ten Önce Gelebilir!

Apple’ın iPhone 6S modeli yaklaşırken Android dünyasında kızışmışa benziyor. Önce HTC, şimdi de Samsung yeni modeller ile Apple’a karşı cephe almış durumdalar.

samsung-galalxy-s6-vs-s6-edge-6-970x646-c1

Apple’ ın Eylül ayında duyurması beklenen yeni iPhone 6S ve iPhone 6S modelleri, mobil cihaz pazarında rakipleri içinde büyük merak konusu olmuşa benziyor. Zira önce HTC Aero çıkış zamanı söylentilerine şimdi de Samsung tarafından gelişmeler eklendi.

Bilindiği gibi Android dünyasının önemli isimlerinden olacak Note 5, Ağustos ayı içerisinde geleceği öngörülen cihazlardan. Yılın son çeyreği içerisinde Samsung tarafından Apple’ın Plus modellerine karşı Note 5, iPhone 6S karşısını ise boş bırakacak. Bu nedenle Samsung’ un yeni Galaxy S modeli olacak olan Galaxy S7 modelini, beklenenden daha erken sunacağı dedikoduları geziniyor.

Samsung-Galaxy-S6-Edge

Böylelikle Samsung, iPhone 6S Plus ile Note 5 modeliyle piyasa savaşı verirken, diğer yandan da iPhone 6S’ in S6’dan sonra getirdiği yeniliklerine kafa tutabilecek bir Galaxy S modeli çıkarmış olacak. Tasarım noktasında ise S7 beklentileri, S6 ile beğenilen yeni tasarım anlayışıın ilerlemesi yönünde.

Öyle görünüyor ki Android üreticileri Apple ile büyük bir kullanıcı kapma oyunu içerisindeler. Apple her daim ürün tanıtım zamanını korurken HTC ve Samsung gibi güçlü Android oyuncular bu bağlamda önlem almaya çalışacaklar gibi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir