Gmail’in Yeni Özelliği!

Google’ın e-posta hizmeti Gmail, yeni özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Gmail’de artık gönderdiğiniz e-postalar geri alınabilecek.

unnamed

 

 

Google, 2004 yılında ücretsiz e-posta hizmeti vermek için Gmail platformu ile karşımıza çıkmıştı. Sunmuş olduğu güvenlik ile rakibi Hotmail’i bir anda geride bırakan Gmail, günümüzde en çok tercih edilen e-posta hizmetleri arasında yer almakta.

Yıllar içerisinde Gmail’de yenilikler yapan Google, geçtiğimiz aylarda e-postaları daha kolay yönetmek için Inbox uygulaması ile karşımıza çıkmıştı. Google yeniliklerine hızlı bir şekilde devam etmekte.

gmail

E-postları Göndermeden Geri Alın!

Gmail üzerinden gönderilen e-postalar, karşı tarafa iletilmeden belirli bir süre içerisinde geri alınabiliyordu. Deneysel yani belirli bir kesimin kullanabildiği bu özellik artık tüm kullanıcılara hizmet veriyor.

Gmail ayalarına eklenen “Göndermeyi Geri Almayı Etkinleştir” özelliği sayesinde; göndermiş olduğunuz e-postaları 5, 10, 20 ve 30 saniye içerisinde karşı tarafa iletilmeden geri alabileceksiniz.

Bu özellik şimdilik sadece Gmail Web üzerinden kullanılıyor.

Yazım yanlışları olan veya yanlış bir kişiye gönderdiğiniz e-postaların karşı tarafa iletilmeden geri alınması birçok kullanıcıya büyük fayda sağlayacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir