Google Inbox Herkesin Kullanımına Açıldı!

Google’ın yeni ürünlerini tanıttığı Google I/O 2015 konferansı devam ediyor. Konferansta Google Inbox uygulamasının tüm kullanıcılara açıldığı açıklandı.

Inbox-by-Google

Google‘ın en yeni ürünlerini tanıttığı en büyük etkinliklerden biri olan Google I/O 2015 konferansı devam etmekte. Konferansta Google Inbox uygulaması hakkında yeni bilgiler de aktarıldı.

Google I/O 2015 konferansında belirtilene göre Inbox uygulamasının davetiyeli üyelik sistemi sona erdi. Artık herkes istediği zaman Inboxuygulamasını ve web sitesini kolaylıkla kullanacak.

Yeni özellikler eklendi

Bununla birlikte Inbox‘a yeni özellikler de eklendi. Bu özelliklerden gönderilen mesajı 10 saniye içinde geri alabilme, en önemli yenilik olarak gösteriliyor. Bu özelliği kullanabilmek için, mesaj listesinde gönderdiğiniz mesajı sağa kaydırmanız yeterli.

Ayrıca Inbox uygulamasından ayrılmadan, anlaşmalıPinterestHotelTonight ve Eat24 uygulamalarındaki işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkün.

Ayrıca Bundle yani Türkçe olarak demetleme özelliği ile Inbox uygulaması seyahat ile alakalı tüm mesajlarınızı tek bir bölümde toplayabiliyor. Inbox uygulaması hakkında verebildiklerimiz şimdilik bu kadar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir