GTA 5’ten Yeni Crack!

Rockstar Games, GTA 5 için güncellemeler yayınlasa da oyunun kırılmasını engelleyemiyor. Geçtiğimiz zamanlarda güncellenen GTA 5 bir CRACK daha çıkardı.

maxresdefault

PC platformu için çıkışını gerçekleştiren Rockstar Games‘in büyük ses getiren oyunu GTA 5, sadece 2 gün içerisinde korsanlara ve torrent sitelerine yenik düşmüş ve kırılmıştı. GTA 5 Crack dosyasının 2 gün içerisinde internete sızması, Rockstar Games‘in “GTA 5’i Korsan Oynamak Mümkün Olmayacak” cümlesi akıllara geldi.

Rockstar Games‘in bu durumun üstesinden geleceği ve yayınlayacağı GTA 5 güncellemeleri ile açığı kapatması bekleniyordu. Ancak durum tahmin ettiğimiz gibi olmadı. Son yayınlanan GTA 5 güncellemesi için GTA 5 Crack v5 yine 2 gün içerisinde 3DM tarafından internetteki yerini aldı. Artık tahmin edeceğiniz gibi her ne kadar güncelleme gelirse gelsin GTA 5‘in crakclerini kıracağı gibi görünüyor.

gta_5_wallpaper_hd_1-1920x1080

GTA 5 Crack Bağlantıları Güvenli mi ?

Korsan oyun dünyasında birçok kez crack dosyalarında virüs olduğunu gördük. Buna en güzel örnek Ubisoft‘un GTA 5‘ten daha iyi olduğunu iddia ettiği Watch Dogs oyununu gösterebiliriz. İnternete yüklenen Watch Dogs Crack dosyalarında bitcoin miner virüsüne rastlanmıştı. Bu virüs bilgisayarınızın kaynaklarını sömürüp geliştiricisine para kazanmaktaydı..

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir