Güzel Bayanlar Instagram İle Nasıl Para Kazanıyorlar?

Sosyal medya bir süredir, çok takipçisi olan bayanların para kazandığı bir ortam haline geldi. İşte Instagram’da güzel fotoğrafları ile reklam yaparak para kazanan kızlar.

Sosyal medya son birkaç yılda çok farklı amaçlara hizmet etmeye başladı. Bir dönem yoğun olarak Facebook gibi ortamlarda oyunlar oynanırken, şimdi sosyal medya hesapları ile para kazanmak bile mümkün.

Peki, sosyal medya ile nasıl para kazanılır? Ya da daha doğrusu, yazımızın konusu olan Instagram ile nasıl para kazanılır?

Çok takipçiye ihtiyacınız var

Instagram ile para kazanmak için çok fazla takipçiye ihtiyacınız var. Çok tabirini belli bir rakam ile tanımlamamız mümkün değil ama en azından 50 bin takipçi, para kazanmak için ikinci adıma geçebileceğinizi gösterir.

İletişim adresinizi paylaşın ve sabırlı olun

Yeterince takipçiniz olduktan sonra tek yapmanız gereken sabırla beklemek. Zira bu adımda markalar ya da diğer Instagram hesapları, reklamlarını yapabilmek için sizlere ulaşacaklar.

Ancak markaların sizlere ulaşabilmesi için belli bir iletişim yolu belirlemeniz gerekiyor. Örneğin Instagram ile para kazanan hesapların pek çoğu, hesap bilgisinin altındaki bağlantıya, web sitesinin iletişim sayfasını ekliyor.

Bu kızlar Instagram ile nasıl para kazanıyor?

Onların en büyük avantajları, tabi ki güzel olmaları. Ayrıca belli bir kitleyi hedefleyen paylaşımları ile kalıcı takipçiler edinerek, reklam yapıldığında bile takipçi kaybetmemeleri.  Peki, bu kızlar kimler? İşte Instagram ile para kazanan, en güzel kızlar.

Galinka Mirgaeva

01-insta

Danielle Bernstein

02-insta

Svetlana Bilyalova

03-insta

Sitorabanu Israilova

04-insta

Milana Yuzhakova

05-insta

Di Melison

06-insta

Cara Delevingne

07-insta

Anyuta Rai

09-insta

Zuleyka Silver

15-insta

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir