Hızlı ve Öfkeli 8 in Afişi Vin Diesel Tarafından Yayınlandı Acaba Nasıl ?

114713-vin-diesel-vin-diesel-furious-wallpaper

Takipçilerinin merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 8’in afişi ve ne zaman vizyona gireceği belli oldu.

Bazı insanlar yapılacak bişey bulunmadığında vakit geçmesi için bir araç olarak kullanır filmleri, bazı insanlar ise gerçekten sıkı takipçidir. Farklı tarzlarda izleyiciyle buluşan filmler, her zaman beklentilerinizi karşılayacak şekilde sonuçlar doğuramayabilir. Fakat PlatformEGE ekibi gibi birçok hız tutkununun takip ettiği Hızlı ve Öfkeli serisi, sinema tarihine adını altın harflerle yazdırarak izleyicileri üzerindeki bir sonraki serinin nasıl olacağı hakkında sürekli merak uyandırmayı başaran yapımlar arasında yerini almıştır.

hızlıve öfkeli8

Konuyu yakından takip edenlerin bileceği üzere, aksiyonun en öndeki başyapıtlarından olan filmin son serisi gişe hasılatının ne anlama geldiği tüm dünyaya göstermişti. Yayınlandığı tarihten iki ay sonra 1.5 milyar dolarlık kazanç elde eden Hızlı ve Öfkeli 7, paranın hakkını tüm izleyenlere vermişti. Son günlerde ise devam filminin ne zaman geleceği hakkındaki haberler ortalıkta dolaşıyor. Bu haberlere Instagram hesabından yayınladığı afişin görseliyle nokta koyan Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 8’in 2017 yazında vizyona gireceği hakkında bizlere ufak bir tüyo verdi.

Önceki gişe hasılatını ikiye katlaması beklenen filme Eva Mendes’in geri dönebileceği de söylentiler arasında yer alıyor. Filmin efsane oyuncularından Paul Walker’ı da saygıyla anarak PlatformEGE ekibi olarak ne yazık ki bu haberimizi burda bitiriyoruz. Diğer güncel haberlerimizle sizlerleyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir