iPhone 6C Bu Yıl Gelecek mi?

Apple’ın 4 inç ekran ile gelecek yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone 6C hakkında yeni bilgiler geldi. Bu duruma göre Iphone yeni modelini bu yıl açıklayacak mı?

00-iphone-6c-bu-yil-tanitilacak-mi-1435430850

Aylardır yeni iPhone modelleri için çalışmalar yürüten Apple, yolun sonuna geliyor. Peki, Sonbahar’da duyurulacak yeni iPhone modelleri arasında iPhone 6C olacak mı?

iPhone 6C, bu yıl gelmiyor!

iPhone 6C için bugün önemli bilgiler paylaşıldı. iPhone 6S gündemde daha yoğun konuşulurken, iPhone 6C hakkında paylaşılanlar, telefonun bu yıl tanıtılmayacağını gösterdi. Bugün çeşitli sanayi kaynakları tarafından paylaşılanlara göre Apple,iPhone 6C modelini bu yıl tanıtmayacak. 4 inç ekran ile gelmesi beklenen iPhone 6C, gelecek yıla ertelenmiş gibi görünüyor.

Apple Watch 2 ile beraber tanıtılabilir!

Apple Watch 2 ile birlikte 2016 yılının ikinci çeyreğinde duyurulabileceğini tahmin ettiğimiz iPhone 6C, küçük ekranı ile tek elle telefon kullanmak isteyenlere eşlik edecek. Şu an için hakkında detaylı bilgi bulunmayan iPhone 6C‘nin iPhone 5C‘den farklı olarak, beğenilmeyen silikon bazlı plastik yerine metal kasa ile gelebileceği konuşuluyor. Ancak bu durumu doğrulayan herhangi bir haber bulunmuyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir