iPhone 8’in Tasarımları Dedikoduları Sızıyor !

iPhone 8’in nezaman çıkış yapacağına dair herhangi bir bilgi yok. Ancak piyasaya sürülüş tarihinin yaklaştığını biliyoruz. Henüz iPhone 8 hakkında net bir bilgi olmasada, iPhone’un tasarımı iddialara göre ilk iPhone’a bir çeşit saygı duruşunda bulunacak.

Dedikodu fabrikası, Apple iPhone 8 üzerinde çalışma yürütüyor. Güney Koreli ET News‘in hyaberine göre yaklaşmakta olan amiral gemisi iPhone 8, ilk iPhone’u anımsaatacak eğrilerle donatılmış bir “Su Damlası Tasarımına” sahip olacak şeklinde.
Geçmişteki söylentiler, iPhone 8‘in önde ve arkada camlı düz bir tasarıma sahip olacağını işaret ediyordu. Bununla birlikte yeni haber, cihazın her iki tarafında da kavisli cam olacağını öngörüyor.

Endüstri kaynaklarına göre Apple, iPhone 8’in arka yüzünde üç boyutlu cam malzeme kullanacak yönünde. Üç boyutlu cam mimarinin kenar eğrisinin mevcut metal kasanın kenarlarına göre daha nazik ve yuvarlak olduğu iddia ediliyor.

İlk raporlara göre iPhone 8’in arka yüzü daha belirgin bir eğriliye sahipken, telefonun önü daha düz olacak.
Daha önce iddia edildiğinin aksine iPhone 8, Galaxy S7 Edge gibi keskin bir tasarım sunmayacak. iPhone 8’in, öncülerinden daha çarpıcı bir tasarıma ve çok daha fazla özelliğe sahip olması bekleniyor..

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir