Lenovo’dan Çift Ekranlı Akıllı Saat Geliyor!

Teknoloji dünyasında yaptığı satın alımlarla adından sıkça bahsettiren Lenovo, çift ekrana sahip yeni bir akıllı saatin demo tanıtımını yaptı. İşte çift ekrana sahip akıllı saat ayrıntıları Platform EGE’de sizlerle.

lenovo-magic-view

IBM ve Motorola gibi büyük firmaları satın aldıktan sonra büyük bir çıkış yakalayan Lenovo, günümüzde akıllı telefon pazarında da gücünü gösteriyor.

Mobil alanda da ciddi girişimlere imza atması beklenilen Lenovo, akıllı saatlere de yeni bir boyut getirebilir. Zira firma çift ekrana sahip bir akıllı saatin demo tanıtımını gerçekleştirdi.

lenovo-watch-5

Magic View adının verildiği akıllı saat, sahip olduğu yuvarlak ekrana ek olarak ikinci bir ekran ile tüm gözleri üzerine toplamış durumda.

Moto 360 baz alınarak üretildiği söylenebilecek olan bu akıllı saatin ikinci ekranı ise Sanal Etkileşimli Görüntüleme yani VID teknolojisini kullanacak. Bu ikinci ekran sayesinde resimlerinize ve videolarınıza göz atabileceksiniz.

lenovo-magic-view-2-1432942529

Sadece video ve resim görüntülemenize olanak sağlayacak ikinci bir ekrana sahip olan akıllı saatin henüz sadece demo tanıtımı yapıldığını ve resmi tanıtımının ise 2016 yılında gerçekleşmesinin beklendiğini de belirtelim.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir