LG G4C Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Güney Koreli üretici LG’nin geçtiğimiz ay tanıttığı amiral gemi modeli LG G4’ün mini versiyonu olan LG G4C, Avrupa’da tüketicilere sunuldu.

lg-g4-product-7

Güney Koreli dev teknoloji firması LG, yeni amiral gemi modeli LG G4’ütüm dünyada satışa sundu. Bunun ardından artık her amiral gemi modelinde olduğu gibi LG G4 içinde geçtiğimiz ay modelin mini versiyonu olan LG G4C açıklandı.

Tasarım olarak hemen hemen aynı olan LG G4C, özellik bakımındansa orta segmentte yer alıyor. 5 inç büyüklüğünde HD IPS LCD ekrana sahip olan model, 8 Megapiksel ana ve 5 Megapiksel ön kameraya sahip.

Snapdragon 410 kullanan model 8 GB dahili depolama alanı, 1 GB RAM, microSD kart desteği ve 2540 mAh bataryayı bünyesinde barındırıyor.

lg-g4-hands-on-1-1-1280x851

LG G4C Avrupa’da Satışa Sunuldu!

LG G4‘ün minisi diyebileceğimiz LG G4C, bugün itibariyle Avrupa’da satışa sunuldu. Hollanda’da 275 dolar fiyat etiketine sahip olan akıllı telefonun, ayrıca İngiltere’de de önümüzdeki hafta sahiplerine teslim edileceği belirtiliyor.

LG G4C ülkemizde ne zaman satışa çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak diye merak etmiyor değiliz. Şuanlık ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatı ne kadar olacağı belli değil. Bekleyip hep birlikte göreceğiz..

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir