Logitech MX Master

Genellikle oyuncu ekipmanlarıyla karşımıza çıkan Logitech, şimdiyse ofis kullanımına uygun, sadece ve şık tasarımlı mouse modeli MX Master’la inceliyoruz.

logitech-mx-master (1)

Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda akla gelen ilk markalardan biri olan Logitech, ofis kullanımına uygun olarak sunduğu ürünlerle de farklı çözümler sunuyor.

Logitech‘in ofis kullanımına uygun olarak satışa sunduğu yeni mouse modeli MX Master, üstün pil performansı ve şık tasarımıyla gözler üzerinde.

Dark Field Laser teknolojisiyle donatılan Logitech MX Master, bir kaç dakikalık şarj karşılığında sunduğu bir kaç saatlik kullanım ömrüyle de ön plana çıkmayı başarıyor.

logitech-mx-master

Standart olarak 1000 dpi değerinde bir performansa sahip olan MX Master,Logitech‘in kullanıcı yazılımı sayesinde 400 ile 1600 dpi arasında değerlerde çalışabiliyor.

Wi-Fi desteğinin yanı sıra bluetooth modülüne de sahip olan MX Masteraynı anda birden fazla cihaza bağlanabilme özelliğine de sahip. Bu cihazları hafızasında bulunan kanallara kaydeden MX Master, tek tuşla cihazlar arası geçiş yapabiliyor.

Ortalama olarak 300 TL civarında bir fiyat bandında satışa sunulan mouse modelinin hayli uzun bir kullanım ömrüne sahip olduğuda belirtiliyor.

mx-master

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir