Lumia 535’ten Büyük Hata

Microsoft, Windows Phone Lumia 535 modelinin tanıtım görselinde büyük bir hata olduğu ortaya çıktı. Lumia 535’in görsellerinde Vine’ın Android ekran görüntüsü bulunuyor.

lumia_535_03

Nokia‘yı satın almasından sonra Windows Phone pazarında hızla gelişim gösteren Microsoft her geçen gün yeni modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 149 dolarlık fiyatı ile dikkat çeken Lumia 535 bu modellerden bir tanesi. Microsoft‘un kendi mağazası Microsoft Store‘da satışa sunduğu Lumia 535 modelinin tanıtım görselinde büyük bir hata yaptığı gün yüzüne çıktı.

Android Ekran Görüntüsü Kullanıldı

Lumia 535‘in özelliklerini görseller ile süslemeye çalışan Microsoft işi eline yüzüne bulaştırdı desek yanlış olmaz. Lumia 535‘in tanıtım görselinde Vine uygulaması ön plana çıkartılıyor. Ancak Vine uygulamasının ekran görüntüsü Windows Phone’dan alınmak yerine bir Android cihazdan alınmış. Alt bölümde bulunan sanal tuş takımı ve bildirim çubuğu ile kendini ele veren bu görsel firmanın imajını olumsuz etkileyecek gibi görünüyor.

lumia-535

Lumia 535 Özellikleri

Lumia 535‘in özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse bu model; Windows Phone 8.1 Lumia Denim işletim sistemine, 1 GB RAM‘e, 8 GB depolama birimine 1.2GHz hızında Snapdragon 200 işlemciye, 5 inç büyüklüğünde 960 x 540 çözünürlüğünde ekrana ve 5 Megapiksel kameraya sahip.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir