Microsoft, Nokia Akıllı Saat Projesini İptal Etti!

Geçtiğimiz yıl akıllı saat planları yapan Nokia, Microsoft’un satın alması sonrası akıllı saat üretemedi.

00-nokia-moonraker

Geçtiğimiz yıl Microsoft tarafından satın alınan Nokia, satın alım öncesinde akıllı saat üretmeyi planlıyordu. Hatta bir çok sızıntı haberini de sizler ile paylaşmıştık. Ancak sızıntılar sonrasında Nokia cephesiden akıllı saat duyurusu gelmemişti. Ancak bugün Nokia‘nın akıllı saat planlarına ne olduğu gün yüzüne çıktı.

Nokia Moonraker akıllı saat yeni özellik ile tanıtılacak!

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen satın alma öncesi Nokia çeşitli akıllı saat planları yapıyordu. Bugün paylaşılan ve Microsoft‘un iptal ettiği Nokia Moonraker akıllı saat görselleri ise, Nokia sevenleri üzecek gibi görünüyor.

Windows Phone benzeri arayüz ve Lumia telefonlara benzer rengarenk tasarımı ile dikkat çekmesi hedeflenen Nokia Moonraker akıllı saat, paylaşılanlara göre geçtiğimiz yıl Nokia Lumia 930 ile birlikte tanıtılacak.

01-nokia-moonraker

Nokia Moonraker, Microsoft Band sebebi ile iptal oldu!

Ancak gerçekleşen Microsoft satın alması sonrası, Nokia Moonraker akıllı saat iptal edilmiş. İptal nedeninin ise Microsoft Band akıllı bileklik olduğu tahmin ediliyor.

Paylaşılan görsellerde, şu anda piyasada olan akıllı saatlerden eksiği olmadığı görülen Nokia Moonraker, üretilmeyeceği açıklandı.

a3 a4 a6 a7 a8

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir