Microsoft’tan Real Madrid’e Tablet Yapıldı!

Teknoloji devi Microsoft yeni tabletini tanıttı. 8.9 inç ekranı ile gelen yeni cihaz İspanya’nın ünlü spor kulübü Real Madrid’e özel olması ile dikkatleri üzerine topluyor.

240120151351011225685

Teknoloji devi Microsoft, yeni tabletini duyurdu. 8.9 inç‘lik ekran büyüklüğünde mini tablet kategorisinde yer alan ürün İspanya’da satışa çıktı.Yeni tabletin en dikkat çekici yanı ise ürünün İspanya’nın ünlü spor kulübü Real Madrid’e binevi özel durumda olması.

microsoft-tablet-real-madrid-w

Real Madrid’e özel tasarım

Microsoft, Real Madrid için üretilen özel edisyon üründe “Surface” ismine yer vermiyor. Tamamen beyaz renkli tasarımı ile dikkat çeken cihazın arka kısmı için 3 ayrı baskı seçeneği bulunuyor. Seçeneklerden birinde Real Madrid futbol takımının gol sevinci bulunurken, diğer seçeneklerde Real Madrid logosu ve Real Madrid stadyumunun çizimi bulunuyor. Her üç seçimde de satın alanlar kendi isimlerini cihazların üzerine yazdırabiliyor.

microsoft-tablet-real-madrid-1

199 euro aşlangıç fiyatı

4 çekirdekli Intel Atom Z3735F işlemciden gücünü alan cihazda 2 GB bellek ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. 2 MP ön kameraya sahip tabletin arka kamerası 5 MP olarak açıklanmış durumda. 199 Euro başlangıç fiyatı bulunan cihazın Bluetooth klavye ve isteğe bağlı isim yazdırılabilen modeli 249 Euro‘ya satılıyor. Microsoft‘un Real Madrid tasarımlı özel cihazının İspanya dışında satılıp satılmayacağına dair bir haber bulunmuyor.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir