Minecraft’ın Mobil Sürümü Yenilendi!

Hemen hemen bütün platformlarda karşımıza çıkan Minecraft’ın iOS ve Android sürümleri için devasa bir güncelleme yayınlandı.

maxresdefault1

Tüm zamanların en fazla satan oyunu ünvanını elinde bulunduran Minecraft, büyümeye devam ediyor. Minecraft, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra özellikle Xbox One kanadında birçok yenilikle karşımıza çıktı.

Oyun genel itibariyle tüm konsollarda başarılı bir içeriğe sahip olsa da, hali hazırda Minecraft’ın mobil versiyonu, diğer platformdaki versiyonlara nazaran bir hayli eksik görünüyordu.

Örneğin Minecraft’ın PC versiyonunda yaptığınız birçok aktiviteyi mobil versiyonda yapamıyordunuz. Bu eksikliği gidermek için Mojang ekibi Minecraft’ın mobil versiyonları için dev bir güncelleme yayımladı.

intro-1433607897

Ücretsiz Bir Güncelleme

Yayınlanan bu güncelleme ile karakter özelleştirmesi gibi birçok özellik oyuna dahil edildi. Bu içeriklerin bazıları oyunculara belirli bir ücret karşılığında satılırken, büyük bir kısmı ise ücretsiz olarak sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme sayesinde oyunun mobil versiyonu ile diğer platformlar arasındaki içerik makası da iyice daralmış oldu.

1-1433607979

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir