PS4 vs Xbox ONE

Bu haftaki anketimizde her zaman tartışıldığı gibi PS4 vs Xbox ONE mi sorusuna siz değerli okuyucularımızın yardımıyla cevap bulmaya çalışacağız.

maxresdefault

Geçen yılda olduğu gibi çözülemeyen çok zor bir soru halen geçerliliğini koruyor: Xbox One mı, PS4 mü?

PS4 ve Xbox One savaşı ise neredeyse iki yıldır devam etmekte ve bu konuda daha önce pek çok yazı yazılmış olmasına rağmen, konsolların gelişimi de devam ediyor. Rekabet, artık aynı değil. Geçtiğimiz yılbaşında, konsollar  yeni çıkmışlardı ve şimdi, her iki konsol da fiyat ve özellik açısından birbirlerine daha yakın konumdalar. Bu yüzden, bu kararı vermek daha önceye göre oldukça zor bir durumda yer alıyor.

Sony PS4 500GB

PS4 ün fiyatı genel olarak 1500 ve 1700 arası değişimler göstermekte. (2.el haric)

500 gb hafızası olan PS4 genel arayüzleri genel olarakta grafik işlemleri konusunda biraz daha fazla rehabet göstermekte.

 

XBOX ONE 500 GB

Xbox one da genel olarak 1400 ve 1700 arasında değişim göstermekte. Bu fiyatlar internet üzerinden değişirken reelden alım olarak genellikle hep aynı olmakta.

500 gb ve 1tb olarak değişim gösteren Xbox one.

 

Bu haftaki anketimizde sonuçları sizlere bırakıyor ve iyi haftalar diliyoruz…

Sizce Ps4 mü? Xbox One mı?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

You may also like...

1 Response

  1. Hahero dedi ki:

    Sadece oyun oynama amaçlı ise PS4 kesinlikle doğru seçim ama yok bilgisayar gibi kullanmak istiyorum,internetten başka şeyler yapmak istiyorum,film-dizi izlemek istiyorum diyosan XBOX.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir