Samsung, TV Alana Galaxy S6 Hediye Vereceğini Açıklandı!

Samsung, SUHD TV satın alan kullanıcılarına yeni amiral gemisi Galaxy S6 modelini hediye edeceğini açıkladı.

galaxy-s6

Telefon sektöründe olduğu kadar televizyon sektöründe de başarılara imza atan Samsung, geçtiğimiz aylarda SUHD model televizyonlarını satışa sunmuştu. 4K çözünürlüğündeki SUHD televizyonlar sıradışı tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Mobil tutkunlarının yakından takip ettiği Samsung ayrıca yeni amiral gemisi Galaxy S6 modeli ile kısa bir süre önce karşımıza çıkmıştı. Samsung bugün hem televizyon hem de telefon alacak kullanıcılar için büyük kampanyasını açıkladı.

samsung-uhdtv-inline

Samsung, Galaxy S6 Hediye Ediyor!

SUHD TV ile üst düzey televizyon deneyimi sunan Samsung, cazip kampanyalarına devam ediyor. Samsung, 31 Temmuz’a kadar 65-55 inç JS9000 veya 88-78 inç JS9500 SUHD TV modellerinden birini satın alan tüketicilere Galaxy S6 cep telefonunu hediye edeceğini söyledi.

31 Temmuz 2015 tarihine kadar kampanya dahilindeki modellerden birini satın alarak en geç 15 Ağustos’a kadar tv kurulumlarını yaptıran tüm tüketiciler kampanyadan yararlanabilecek.

Tüketicinin, kurulumun ardından buradan iletişim formunu doldurması ve istenen bilgileri göndermesi yeterli olacak. Ardından, bilgileri kontrol edilen tüketicinin telefonuna bir kampanya teyit mesajı iletilecek ve Galaxy S6 hediyesi adresine teslim edilecek.

Samsung-S6-Hataları samsung2014press-1l samsung-galaxy-s6-edge-modeli-icin-lollipop-5-0-2-guncellemesi

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir