Steve Jobs Filmi Gümbür Gümbür Geliyor!!

Walter Isaacson’ın kitabından yola çıkılarak, üç kısım olarak anlatılacak bir film.

Apple‘ın efsane ismi Steve Jobs‘ı konu alan “Steve Jobs” filmi merakla bekleniyor. 9 Ekim‘de vizyonda olması beklenen filmin, daha önce çekilen ve başrolde Ashton Kutcher‘ın yer aldığı Jobs filminden daha iyi olacağı tahmin ediliyor. Zira Jobs filminde Kutcher, benzerlik olarak Steve Jobs‘a çok yaklaşmış olmasına rağmen filmin işleyişi ve detayları beğenilmemişti. Hatta Steve Wozniak da filmi beğenmediğini söylemişti.

Bu yeni film ise, Walter Isaacson‘ın Steve Jobs‘ı konu aldığı kitabından yola çıkılarak hazırlanıyor. Film; ilk Mac‘in henüz gösterilmeden önceki dönem, NeXT Computer‘ın satın alınmasıyla Jobs‘ın Apple‘a döndüğü dönem ve ilk iPod‘un tanıtılmadan hemen önceki anlar olmak üzere 3 kısımdan oluşacak.

Ünlü yönetmen Danny Boyle tarafından yönetilen filmde, Steve Jobs rolünde Michael Fassbender‘ı izleyeceğiz. Ayrıca filmde Kate Winslet (Joanna Hoffman) ve Seth Rogen (Steve Wozniak) gibi isimler de rol alıyor.

12 milyon dolarlık çekim bütçesi bulunan önceki filmin gişede toplamda 36 milyon dolarlık gelir elde ettiğini ekleyelim.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir