Üşenilmeyip Sevgiliden Ayrılmak İçin Yapılan Uygulama : Binder

İskoç bir bira üreticisi olan Tennent’s, isim olarak Tinder’a benzeyen fakat Tinder’ın tam tersi bir işlevine sahip olan Binder ismindeki uygulamayı Android ve iOS platformu için indirmeye sundu.

Tabiki öncelikle “Tinder de nedir ?” diyenler için ufak bir açıklama yapalım..

Esasen Sevgili Bulma programı dersek daha doğru olur Tinder için.(Gerçi sen kullanmıyosun değerli okurum kuzenin kullanıyo biliyorum 🙂 ) Tinder bana sorarsanız wechat ve instagram kırması bir uygulama aslında. İsteğiniz bölgedeki istediğiniz cinsiyetteki insanları bulup fotoğraflarını görüp “Ben senden çok hoşlandım..” demenizi sağlayan bir uygulama..

 

tinder

 

Gelelim Binder‘e…

 

binder

 

 

Tinder sanal ortamda ne kadar insanları birleştirip çiftler oluşturmuşsa Binder aynı çiftleri ayırmanın kolay yolunu bizlere sunmuş. 🙂

Binder aynı telefonlardaki “Müsait değilim seni sonra arayacağım” gibi şablon mesajlar içeriyor.

İnsanların en çok kullandığı “Sorun sende değil bende..” gibi ayrılık cümlelerini sesli yada yazılı olarak sevgilinize gönderebiliyorsunuz.

Gerçi ne kadar iyi bir uygulama tartışılır.. Kafaya ayrılığı soktuysan karşındaki insanın üzülmesine katlanmayı da göze almış olman gerekir. Çocuk oyuncağı değil sonuçta.. Biraz mert olup yüzüne karşı söylemek en doğrusu..
Tabiki kimsenin huzurunun bozulmamasını diliyoruz.. Umarım Binder’i kullanmaya ihtiyacınız olmaz…

Şimdilik Tinder ve Binder hakkındaki haberimiz bu kadar..

Teknoloji ile ilgili diğer güncel haberler için PlatformEGE’yi takip edin…

Esen Kalın …

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir