Yok Artık Çerçevesiz 2k Ekran, 4GB RAM ve Şarjı Bol Olan Batarya yapmışlar!!

ZTE’den yılın Playboy’u olmaya aday bir telefon ortaya çıktı. Nubia X8 adını alacak olan cihaz, çerçevesiz 2K ekranı, 4GB RAM’i ve 5120mAh bataryasıyla yılın en popüler telefonu olabilir!

Haberimize kendi düşüncelerimi eklemeden edemeyeceğim arkadaşlar. Şimdi benim en çok ilgimi çeken yönü sizinde olduğu gibi tabiki de şarj ile alakalı olan kısım. Adamlar üşenmemiş batarya yapmış yani şimdi şöyle birşey söyleyebilirim. Çoğumuzun da görebildiği gibi eski nesil bilgisayar kullanımı hala daha devam ediyor. Olay bu şekilde olunca 4GB RAM de gerçekten çok iddialı gözüküyor. Mahalle aralarındaki çoğu internet kafelerde bile bilgisayarlarda 2GB – 3GB RAM varken ZTE gerçekten çok güzel bir adım atmış.

 

4-GB-RAMli-ZTE-Nubia-X8-Akıllı-Telefon-2-960x6000

 

 

İşlemci noktasında bir belirsizlik bulunan telefonda böylesine özelliklere boş bir çipset bulundurmayacağını söyleyebiliriz.

4G/LTE desteği, Android 5.0 Lollipop arayüzü, 201gr ağırlığı gibi detaylarla yılın bomba cihazı olmaya aday ZTE Nubia X8, ortaya çıkana kadar sürekli konuşulan ve merak edilen bir cihaz olacak.

 

 

ZTE tarafından bilinçli bir şekilde yapıldığını düşündüğüm Nubia X8‘in hatayla siteye eklenmesi ve hemen kaldırılması bizim gibi teknoloji sitelerinde haber olarak dikkatleri üzerine çekmek olduğunu düşünmeden edemiyorum tabiki. Zira önümüzdeki günlerde her sitede bu haber yapılarak yılın en merakla beklenen telefonu olacak olan ZTE Nuiba X8‘in çıkış tarihi ve fiyatı bilinmiyor. Pek ucuz olmayacağı net olan telefonda ZTE‘nin uygun fiyat politikası uygulanması ise milyonlarca satacağı net olarak söylenebilir.

Acaba telefonu siteye koyup kaldırması gibi başka bilinçli fake ler atacak mı ? Merak konusu ama bekleyip göreceğiz PlatformEGE ekibi olarak bu haberimizi burada sonlandırıyoruz diğer haberlerimizi takip edin.
Esen Kalın….

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir