YouTube Cardboard Yeni Update!

Video paylaşım platformu YouTube, Android platformundaki uygulamasını düşük maliyetli sanal gerçeklik gözlüğü Cardboard ile güncelledi.

youtube-logo

YouTube yeniliklerine devam ediyor. Yeniliklerini ilk olarak kendi platformu diyebileceğimiz Android için sunan YouTube, şimdi de sanal gerçekli gözlüğü Cardboard için uygulamasını güncelledi. YouTube‘a daha önce gelen 360 derece video izleme özelliği ile birleşen Cardboard desteği ile kullanıcılar sanal gerçekliği mükemmel olacak gibi diyebiliriz.

YouTube Videolarını Cardboard ile İzleyin

Düşük maliyeti ile dikkat çeken Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ile Android sahipleri YouTube‘da yer alan 360 derece destekli videoları Cardboard modunda izleyebilecek. Bir konser, bir futbol maçı veya yamaç paraşütü gibi 360 derece destekli videoları YouTube‘un Cardboard desteği ile kendinizi eşsiz hissedeceksiniz.

youtube

YouTube İndir!

Şimdilik APK. dosyası olarak sunulan bu güncelleme yakında Google Play‘deki yerini alacak. Eğer Cardboard veya benzeri bir sanal gerçeklik gözlüğünüz varsa ve resmi güncellemeyi beklemek istemiyorsanız YouTube‘un Cardboard destekli güncel uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

youtube-cardboard

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir